SLUŽBY DIGITALIZACE

POINT CLOUD
- MRAČNO BODŮ

Je soubor bodů v prostoru vzniklý 3D scanem. Tedy každá bod má v prostoru přesné určení ve všech systémových osách. Společně s tímto zaměřením bodu provede scanner i panoramatický snímek a jím body obarví. Takto získaná data se zasadí do kontextu katastru nemovitostí a slouží primárně jako podklad pro projekční práce. Mračno je nyní vhodným a dostupným podkladem i pro malé projekty.


3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Původ dat a je v našem případě mračno bodů, ne pouze série fotek. 3D prohlídka je tedy velice věrná, bez hrubých přechodů jako v případě provádění prohlídky pouze fotograficky. S naší technologií je panoramatický snímek promítnut na mračno bodů a jeho zakřivení je přesné. Snímky jsou dále zpracovány a publikovány službou Matterport.  

PASPORTIZACE V BIM

V případě provedení scanu je možní naší projekční složkou převedení - přemodelování mračna na BIM model. Úroveň detailu jsou využívány primárně dvě, základní s jednovrstvými konstrukcemi odpovídající LOD 2 a plná verze odpovídající LOD 5, kde provedeme i sondy a stavebně technický průzkum potřebný pro zjištění skladeb konstrukcí a viditelných rozvodů TZB. Ostatní úrovně LOD dle potřeb klienta a dohody, ohledně jako určení podrobností, které je vždy otázkou dohody. V případě zavedeného standardu BIM na straně zákazníka je možná jeho implementace.


DOKUMENTACE SKUTEČNÉHO PROVEDENÍ
STAVEB

Realizujeme profesionální fotografování na přání klienta. Od fotodokumentace staveb, přes fotografie celých lokalit až po finální fotografie vyhotovených projektů. Specializujeme se na fotografie pro retail, prezentaci architektonických celků a historických budov..  

ZEMĚŘOVÁNÍ PRO VESTAVBY A REKONSTRUKCE

Pro vaše rekonstrukce a vestavby změříme na milimetry přesně vaše prostory. Zaměřování interiérů domů, bytů, podkroví, sklepů, garáží, přístřešků, karavanů, dodávek. Zaměříme a zakreslíme pro vás přesně co potřebujete.